top of page

HEETS SİGARA 

Ürün Grupları

HEETS UKRAYNA

IQOS HEETS, Ukrayna'da satılan ısıtmalı tütün çubuklarından biridir. Ukrayna'da tütün ürünleri satışı ve kullanımı belirli yasal düzenlemelere tabidir.

Ukrayna'da, tütün ürünleri kullanımı sınırlıdır. Sigara içme yasağı, kapalı alanlarda, toplu taşıma araçlarında, havaalanlarında ve diğer bazı kamusal alanlarda yasaklanmıştır. Ayrıca, 18 yaşın altındaki kişilere tütün ürünleri satışı yasaktır.

IQOS HEETS, Ukrayna'da satılan bir tütün ürünüdür. Ancak, tütün ürünleri satışı ve kullanımıyla ilgili yasal düzenlemelere uyulması gerekmektedir. Kullanıcıların, tütün ürünleri kullanmadan önce, sağlık risklerini anlamaları ve potansiyel sağlık sorunlarını en aza indirmek için en güvenli kullanım yöntemleri hakkında sağlık uzmanlarına danışmaları önerilir.

IQOS HEETS NE?

heets purple

IQOS HEETS, Philip Morris International tarafından üretilen ısıtmalı tütün çubuklarıdır. Bu çubuklar, IQOS cihazlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

IQOS HEETS, geleneksel sigaralardan farklı olarak, gerçek tütün yapraklarından yapılmıştır. Ancak, bu tütün yaprakları önceden işlenir ve spesifik bir şekilde kesilir. Bu, tütünün yanmasına neden olmadan ısıtılabilmesini sağlar. Böylece, IQOS HEETS tüketirken, tütünün yanmasına neden olan zararlı bileşiklerin oluşması önlenir.

IQOS HEETS, farklı tat ve aroma seçenekleri sunar ve tütünün farklı yoğunluklarını içerebilir. Bazı ülkelerde IQOS HEETS satışı yasaktır veya sınırlıdır. HEETS sigara kullanımı, geleneksel sigaralara kıyasla daha az zararlı olarak pazarlanır, ancak hala nikotin içerdikleri ve bağımlılık yaratan bir madde olduğu için risk taşırlar. Kullanıcılar herhangi bir tütün ürünü kullanmadan önce potansiyel sağlık risklerini dikkatlice düşünmeli ve sağlık uzmanlarına danışmalıdır.

bottom of page